Bydli v novém!

Toužíte po vlastním bydlení? Máme pro vás nabídky hned několika nemovitostí. Hledáte plně vybavené bydlení ve městě nebo spíše klidné městečko či dokonce menší obec? Záleží jen na vás. 

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s užitnou plochou cca 150 m2. Dům prošel rekonstrukcí a je připraven přivítat nového majitele. Dům se nachází v obci Moravské Málkovice. Bez starostí tak můžete získat pěkné bydlení na venkově bez městského stresu a shonu.

Máte velkou rodinu? Hledáte místo, kde se sportovně vyřádíte vy i vaše ratolesti? Potřebujete místo pro své podnikání? Rodinný dům o dispozici 6+kk čeká právě na vás!

Hledáte rodinný dům se zahradou v klidné ulici? Podívejte se na nemovitost ve městě Morkovice-Slížany. Můžete rychle a bez starostí bydlet v domě, který obsahuje vše co potřebujete. Počínaje zimní zahradou, saunou nebo třeba chlapskou zašívárnou v podobě garáže na druhé straně zahrady.

Toužíte po vlastním bydlení? Máme pro Vás novostavbu z roku 2017, která se nachází v klidné okrajové části moderní zástavy s výhledem do okolí Veverské Bítýšky.

Chcete klidné bydlení bez starostí o velký dům? Podívejte se na byt po rekonstrukci ve městě Pohořelice. Díky blízkému Brnu se obec rychle rozvíjí a najdete zde veškerou občanskou vybavenost. Práci můžete najít v několika místních firmách nebo dojíždět po dálnici do nedalekého Brna. Pro víkendové výlety doporučujeme oblast Pálavy a jejích vinných sklepů.  

Toužíte po bezstarostném bydlení v malém bytovém domě nedaleko přírody? Objednejte se na prohlídku bytu v obci Popůvky nedaleko Brna a přitom pouhých 100 metrů od velkého rybníka a půl kilometru od lesa. Užijte si výhod bydlení pouze s dvěma sousedy a klidu vesnického života i když Brno máte co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky.   

Prodej nadstandardního zděného bytu 4+KK včetně dvou garážových stání nacházejícího se v klidné části města s dobrou dopravní dostupností.

Kdo jsme?

Více než 10 let se efektivně pohybujeme na realitním trhu.  Pomůžeme vám s prodejem, nákupem i investicí v oblasti nemovitostí. Naše služby jsou založeny na komplexnosti, takže jsme schopni vám pomoci ve všech oblastech, které jsou zásadní. Můžete tak v klidu spát. 

VAŠI MAKLÉŘI

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi.

0

prodaných nemovitostí

0 let

Zkušeností

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash1.jpg

VAŠI MAKLÉŘI