Tým Bydli v novém, aneb

Poznejte
nás

Poznejte
nás

IMG_4889

14+

Roků

Kdo jsme?

Jsme ryze česká společnost s velmi úspěšnou historií a působností po celé České republice v rámci realitního trhu. Na trhu působíme již 14 let a držíme si silné postavení. 

Jsme součástí skupiny Vaši poradci, kde propojujeme své vědomosti, zkušenosti a odbornost s ostatními specialisty na poli finančního a realitního trhu. Díky tomu dokážeme svým klientům obratně pomoci nejen s prodejem, koupí či pronájmem, ale i s investičními příležitostmi na realitním trhu. 

Pavlína Štouračová
- CEO

Vzděláváme se, proto

Neustále 
směřujeme
kupředu

Uvědomujeme si, že abychom udrželi krok s ostatními a mohli svým klientům nabízet opravdu kvalitní služby, musíme se neustále vzdělávat a hledat nové cesty. 

Díky sdílení zkušeností v rámci skupiny Vaši poradci, praxi v terénu a vzdělávání, využíváme nejmodernější technologie pro vizualizaci, propagaci a sociální sítě. Ani s využitím umělé inteligence nezůstáváme pozadu. 

98%

Úspěšnost prodeje na realitním trhu

100+

Spokojených klientů za rok 2023

71 %

Klientů, kterým jsme pomohli s financováním

193 mil.

Potvrzený obrat v Kč za loňský rok

Bydli v novém v číslech

Když hovoříme o úspěchu na realitním trhu, tak naše čísla hovoří za nás. Děláme vše pro to, aby nemovitosti, které se k nám dostanou byly co nejdříve uvedeny na trh s co nejlepším marketingovým vizuálem. Umíme pomoci lidem s prodejem, pronájmem i hledáním vysněné nemovitosti. Dokonce dovedeme být i hodnotným partnerem všem investorům, kteří hledají zhodnocení na poli realitního trhu.

Svěřte se do rukou profesionálům, kteří vědí co dělají a zároveň stojí po vašem boku i v případě, kdy nastanou neočekávané situace. Ozvěte se nám.

Náš tým

Umíme pomoci nejen s realitami. Díky členství ve skupině „Vaši poradci“ umíme také pomoci s financováním i dlouhodobým zhodnocováním peněz. Seznamte se s námi.   

Jednatelka společnosti

Šéf back office

Napište nám