Poznejte tajemství

Efektivního
prodeje!

Efektivního
prodeje!

Máte otázky? Zavolejte nám!

Před prodejem proměníme vaši nemovitost v

Krásný
domov
jako 
z magazínu

Přípravu nemovitosti k prodeji bereme velmi vážně. Víme, co prodává, a tak si nemovitost pro focení i prohlídky zodpovědně připravíme – sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevných doplňků, nastavením osvětlení a odstraněním negativních elementů. 

Home staging lze realizovat i u nemovitostí, které nejsou v nejlepší kondici. Zde např. zrealizujeme výmalbu, drobné opravy a další, aby nemovitost působila příjemně. 

Jednoduše ukazujeme potenciálním zájemcům, jak jejich budoucí bydlení může vypadat. Všechny doplňky a nábytek jsou k dispozici během prohlídek až do samotného prodeje, s možností odkoupení pro potenciální zájemce.

Reference

Josef Kubovec
Josef Kubovec
2024-02-15
Přes realitku jsem prodával svůj byt ve Strakonicích. Velmi oceňuji práci makléře, který mě upozornil na nedostatky, které by následný prodej zkomplikovaly. Společně jsme však toto vyřešili a přichystali byt k prodeji - výmalba, revize, focení, atd. To následně zvýšilo i prodejní cenu a atraktivitu bytu. Za mě jsem byl naprosto spokojen. Dostal jsem víc než jsem očekával a to pro mě bylo nejdůležitější včetně vyřízení všech papírů ze strany RK.
Martina Brožovičova
Martina Brožovičova
2024-02-13
S přítelem jsme hledali vhodný pozemek pro výstavbu nemovitosti v okolí Vyškova a Bučovic. Až na doporučení našeho finančního poradce jsme dostali kontakt na paní Štouračovou, která nám vyhledala a vyjednala pozemek ke koupi, který nebyl ani v inzerci a v lokalitě, kterou jsme poptávali. Díky ní máme krásné bydlení 😊
Monika Oberreiterova
Monika Oberreiterova
2024-02-13
Hledali jsme s manželem dlouhodobé řešení pronájmu našeho bytu. Nechtěli jsme neustále řešit měnící se nájemníky a s tím spojené problémy. Přes finančního poradce jsme se dostali k paní Štouračové, která nám nabídla dlouhodobou spolupráci v oblasti správy nemovitostí. Její koncept se nám líbil a plácli jsme si. Odpadlo nám papírování a problémy spojené s výběrem nájemníků.
Petr Stříbrný
Petr Stříbrný
2024-02-13
S prodejem nemovitosti jsem byl velmi spokojen. S paní Salajkovou jsme udělali nacenění, vzali moji představu o ceně nemovitosti a našli kompromis. Byl pro mě důležitý rychlý prodej a mít co nejdříve peníze na účtě.
Jiří Slezáček
Jiří Slezáček
2024-01-27
Přes společnost Bydlivnovém jsme realizovali pronájem bytu v Brně a oceňuji profesionální přístup ve všem. Zařídili inzerci,vybrali nájemníka a vyřešili právní věci - od nájemní smlouvy až po předání bytu.

98%

Úspěšnost prodeje na realitním trhu

100+

Spokojených klientů za loňský rok

71%

Klientů, kterým jsme pomohli s financováním

50

Prodaných nemovitostí za rok 2023

Bydli v novém v číslech

Když mluvíme o úspěchu v prodeji, můžeme za nás ve skutečnosti nechat mluvit čísla. Dbáme pečlivě na každý krok všech fází prodeje, od přípravy nemovitosti až po její předání novému majiteli a pomoc kupujícímu s investicí. 

Veškerou legislativu a papírování připravíme za vás a přeložíme vám jejich obsah do srozumitelného jazyka. Postaráme se o kompletní komunikaci se zájemci i o zprostředkování prodeje s finálním kupcem.  Díky tomu všemu máme skvělou úspěšnost a 100% spokojenost na straně klientů.

Svěřte se do rukou profesionálům, kteří vědí, co dělají a zároveň stojí po vašem boku v případě, kdy nastanou neočekávané situace. Ozvěte se nám.

Napište nám