Poznejte tajemství

Efektivního
prodeje!

Efektivního
prodeje!

Máte otázky? Zavolejte nám!

Před prodejem proměníme vaši nemovitost v

Krásný
domov
jako 
z magazínu

Přípravu nemovitosti k prodeji bereme velmi vážně. Víme, co prodává, a tak si nemovitost pro focení i prohlídky zodpovědně připravíme – sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevných doplňků, nastavením osvětlení a odstraněním negativních elementů. 

Home staging lze realizovat i u nemovitostí, které nejsou v nejlepší kondici. Zde např. zrealizujeme výmalbu, drobné opravy a další, aby nemovitost působila příjemně. 

Jednoduše ukazujeme potenciálním zájemcům, jak jejich budoucí bydlení může vypadat. Všechny doplňky a nábytek jsou k dispozici během prohlídek až do samotného prodeje, s možností odkoupení pro potenciální zájemce.

Reference

Josef Kubovec
Josef Kubovec
2024-02-15
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Přes realitku jsem prodával svůj byt ve Strakonicích. Velmi oceňuji práci makléře, který mě upozornil na nedostatky, které by následný prodej zkomplikovaly. Společně jsme však toto vyřešili a přichystali byt k prodeji - výmalba, revize, focení, atd. To následně zvýšilo i prodejní cenu a atraktivitu bytu. Za mě jsem byl naprosto spokojen. Dostal jsem víc než jsem očekával a to pro mě bylo nejdůležitější včetně vyřízení všech papírů ze strany RK.
Martina Brožovičova
Martina Brožovičova
2024-02-13
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
S přítelem jsme hledali vhodný pozemek pro výstavbu nemovitosti v okolí Vyškova a Bučovic. Až na doporučení našeho finančního poradce jsme dostali kontakt na paní Štouračovou, která nám vyhledala a vyjednala pozemek ke koupi, který nebyl ani v inzerci a v lokalitě, kterou jsme poptávali. Díky ní máme krásné bydlení 😊
Monika Oberreiterova
Monika Oberreiterova
2024-02-13
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Hledali jsme s manželem dlouhodobé řešení pronájmu našeho bytu. Nechtěli jsme neustále řešit měnící se nájemníky a s tím spojené problémy. Přes finančního poradce jsme se dostali k paní Štouračové, která nám nabídla dlouhodobou spolupráci v oblasti správy nemovitostí. Její koncept se nám líbil a plácli jsme si. Odpadlo nám papírování a problémy spojené s výběrem nájemníků.
Petr Stříbrný
Petr Stříbrný
2024-02-13
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
S prodejem nemovitosti jsem byl velmi spokojen. S paní Salajkovou jsme udělali nacenění, vzali moji představu o ceně nemovitosti a našli kompromis. Byl pro mě důležitý rychlý prodej a mít co nejdříve peníze na účtě.
Jiří Slezáček
Jiří Slezáček
2024-01-27
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Přes společnost Bydlivnovém jsme realizovali pronájem bytu v Brně a oceňuji profesionální přístup ve všem. Zařídili inzerci,vybrali nájemníka a vyřešili právní věci - od nájemní smlouvy až po předání bytu.

98%

Úspěšnost prodeje na realitním trhu

100+

Spokojených klientů za loňský rok

71%

Klientů, kterým jsme pomohli s financováním

50

Prodaných nemovitostí za rok 2023

Bydli v novém v číslech

Když mluvíme o úspěchu v prodeji, můžeme za nás ve skutečnosti nechat mluvit čísla. Dbáme pečlivě na každý krok všech fází prodeje, od přípravy nemovitosti až po její předání novému majiteli a pomoc kupujícímu s investicí. 

Veškerou legislativu a papírování připravíme za vás a přeložíme vám jejich obsah do srozumitelného jazyka. Postaráme se o kompletní komunikaci se zájemci i o zprostředkování prodeje s finálním kupcem.  Díky tomu všemu máme skvělou úspěšnost a 100% spokojenost na straně klientů.

Svěřte se do rukou profesionálům, kteří vědí, co dělají a zároveň stojí po vašem boku v případě, kdy nastanou neočekávané situace. Ozvěte se nám.

Napište nám