Pomůžeme vám

Snadno
pronajímat

Snadno
pronajímat

Máte otázky? Zavolejte nám!

Základem je

Udržovat
dokonalý
přehled

Získat nájemníka, který pravidelně platí platby a nejsou s ním problémy je pouze startovní bod. Je sice velmi důležitý, ale tam, kde řada pronajímatelů selhává, je dlouhodobost. 

Jedním z hlavních bodů v poslání naší firmy je pomáhat majitelům bytů s pravidelnou správou nemovitosti a zároveň zajistit, aby byla dlouhodobě co nejziskovější. 

Reference

Josef Kubovec
Josef Kubovec
2024-02-15
Přes realitku jsem prodával svůj byt ve Strakonicích. Velmi oceňuji práci makléře, který mě upozornil na nedostatky, které by následný prodej zkomplikovaly. Společně jsme však toto vyřešili a přichystali byt k prodeji - výmalba, revize, focení, atd. To následně zvýšilo i prodejní cenu a atraktivitu bytu. Za mě jsem byl naprosto spokojen. Dostal jsem víc než jsem očekával a to pro mě bylo nejdůležitější včetně vyřízení všech papírů ze strany RK.
Martina Brožovičova
Martina Brožovičova
2024-02-13
S přítelem jsme hledali vhodný pozemek pro výstavbu nemovitosti v okolí Vyškova a Bučovic. Až na doporučení našeho finančního poradce jsme dostali kontakt na paní Štouračovou, která nám vyhledala a vyjednala pozemek ke koupi, který nebyl ani v inzerci a v lokalitě, kterou jsme poptávali. Díky ní máme krásné bydlení 😊
Monika Oberreiterova
Monika Oberreiterova
2024-02-13
Hledali jsme s manželem dlouhodobé řešení pronájmu našeho bytu. Nechtěli jsme neustále řešit měnící se nájemníky a s tím spojené problémy. Přes finančního poradce jsme se dostali k paní Štouračové, která nám nabídla dlouhodobou spolupráci v oblasti správy nemovitostí. Její koncept se nám líbil a plácli jsme si. Odpadlo nám papírování a problémy spojené s výběrem nájemníků.
Petr Stříbrný
Petr Stříbrný
2024-02-13
S prodejem nemovitosti jsem byl velmi spokojen. S paní Salajkovou jsme udělali nacenění, vzali moji představu o ceně nemovitosti a našli kompromis. Byl pro mě důležitý rychlý prodej a mít co nejdříve peníze na účtě.
Jiří Slezáček
Jiří Slezáček
2024-01-27
Přes společnost Bydlivnovém jsme realizovali pronájem bytu v Brně a oceňuji profesionální přístup ve všem. Zařídili inzerci,vybrali nájemníka a vyřešili právní věci - od nájemní smlouvy až po předání bytu.

95 %

Našich nájemníků je v bytě déle než 1 rok

93 %

Papírování a povinností vyřídíme za vás

150 km²

Tolik dokáží obsloužit kanceláře v Brně a Strakonicích

30 dnů

Průměrná doba, za kterou seženeme nájemníka

Bydli v novém v číslech

Když hovoříme o úspěchu v pronájmech, naše čísla hovoří za nás. Dbáme o stabilitu nájemníků a bezstarostný život majitelů. Díky pečlivému výběru je většina našich nájemníků v dlouhodobém pronájmu. Majitelům bytů také pomáháme s veškerými papíry tak, aby se mohli plně věnovat svému životu a jejich investice stále rostla.

Svěřte se do rukou profesionálům, kteří vědí, co dělají a zároveň stojí po vašem boku v případě, kdy nastanou neočekávané situace. Ozvěte se nám.

Napište nám