rodinný dům

Morkovice-Slížany

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům se zahradou v klidné ulici obce Morkovice-Slížany.

Dispozice

Nabízíme k prodeji rodinný dům s obytným podkrovím. Celková zastavěná plocha včetně terasy činí 181 m². Za domem se nachází zahrada o výměře 201 .

Dům vám dokáže nabídnout mnoho. Ve dvou patrech se nachází 5 pokojů a praktický kuchyňský kout. Vstup do zahrady je přes prostornou terasu zpřístupněnou HS portálem z obývacího pokoje (spolu s KK o rozloze 53 m²). Na zahradu lze také vstoupit přes zimní zahradu (12 m²). 

V mezipatře se  ukrývá ložnice (20 m²) a horní patro nabízí 2 pokoje (každý 21 m²) a pracovnu (12 m²). V obou patrech se nachází koupelna i WC. 

Součástí domu je garáž (21 m²) a na konci zahrady se nachází druhá garáž s půdou (20 m²). Spolu s parkovacím místem před domem zde můžete pohodlně zaparkovat až 3 auta. 

0

Užitná plocha

0

Plocha pozemku

0

Plocha zahrady

0

Počet pokojů

Prostorný obývací pokoj

Velký prostor zachycující veškeré kulturní dění ve vaší domácnosti. Otevřený prostor působí lehce a vzdušně. HS portál vedoucí na terasu dodává místnosti příjemné denní světlo. Vedle vstupu na terasu se nachází malebný koutek s krbem pro chvíle odpočinku i relaxaci v deštivých dnech.

Praktický kuchyňský kout

Kuchyňský kout je navržen efektivně. Linka ve tvaru U nabízí dostatečně velkou pracovní plochu a úložné prostory. Hlavně je ale vše snadno po ruce – stačí se otočit. Průhled do obývacího pokoje umožňuje mít stále přehled o dění, nebo si k vaření v klidu pustit z obýváku oblíbený pořad.

Šetřete vodou, šetřete energií

Na pozemku se nachází studna, která je napojena na sprchy, pračky, záchody a zahradu. Krb v obývacím pokoji zase rozvádí teplo po domě. Ačkoliv rozvody nevedou do všech místností, dokáže krb vytopit celý dům. 

Klidný spánek a dostatek soukromí

Jedinou místností v mezipatře je ložnice. Poskytuje tak maximální soukromí i klidný spánek. Světlo sem vede přes dvě střešní okna orientovaná do zahrady, nedostane s k vám tak ani případný ruch z ulice. 

Chvilka relaxace? Jasně!

Jste příznivci saunování nebo relaxu ve vířivce? Pod terasou na vás totiž čeká ukrytá sauna a vedle vstupu do sauny se nachází vířivka. Díky zděnému plotu máte vždy jistotu maximálního soukromí a můžete si tak zasloužené chvilky odpočinku vychutnat v naprostém klidu. 

Dva velké a klidné pokoje

V druhém patře se nacházejí 2 prostorné pokoje vhodné jako dětské. Rozsáhlý pásový vikýř zvětšuje obytný prostor obou pokojů. Mimo tyto pokoje se v patře nachází menší pokoj, vhodný jako pracovna, menší dětský pokoj nebo třeba malá domácí knihovna s pohodlným křeslem. 

Nestůjte frontu na koupelnu

Problém každé rodiny? Zabraná koupelna. Tady se vám to ale nestane. Obě patra mají samostatnou koupelnu a WC. Ve spodním patře se nachází koupelna se sprchovým koutem, v horním patře je pak příjemně prosvětlená koupelna s vanou.

Terasa, zahrada a garáž navíc

Vyvýšená terasa s výhledem do zahrady je skvělým místem pro letní dny i večery. V zimě vám ji vynahradí přilehlá zimní zahrada. A ve dnech, kdy pánové potřebují svůj prostor, je tady garáž na konci zahrady, která se může stát i dílnou… 

Nemovitost se nachází v obci Morkovice-Slížany, které leží 20 km od Kroměříže a 20 km od Vyškova. Cesta do obou měst trvá autem 20 minut. Za stejný čas se můžete také dostat na dálnici.

Videoprohlídka

Co nabízí obec?

Morkovice-Slížany jsou obcí s necelými 3 tisíci obyvatel. To jim dává výhodu malé obce a zároveň poskytuje bohatou občanskou vybavenost. Najdete zde dostatek obchodů nejen s potravinami, knihovnu, hospodu i restauraci, několik zastávek MHD a hlavně, možnosti pro vaše děti. 

Máte děti? Morkovice-Slížany jsou obec pro vás! Nachází se zda mateřská i základní škola. ZŠ svým žákům nabízí mimo vzdělání také velké množství kroužků a úzce spolupracuje s místní ZUŠ. Po škole se děti mohou vyžít na dětském hřišti, ve sportovní hale, fotbalovém klubu nebo třeba na koupališti. Sportovní hala je přístupná pro veřejnost a nabízí velké množství aktivit pro děti i dospělé.

Děti & Sport

Lesy a kopce

Po modré turistické značce můžete dojít do nedalekého lesa ideálního pro menší procházky a krátké výlety. Kousek dál se pak nacházejí Buchlovské kopce, které nabízí mnoho různorodých tras a míst k vidění a to jak v létě, tak v zimě. V obci také začíná cyklostezka, po které to můžete vzít do kopců, nebo třeba do Olomouce. 

Fotogalerie

Cena:

7 500 000 Kč

Mapa

VAŠI MAKLÉŘI

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi.

0

prodaných nemovitostí

0 let

Zkušeností

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash1.jpg

VAŠI MAKLÉŘI