rodinný dům

Moravské Málkovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s užitnou plochou cca 150 m². Dům prošel rekonstrukcí a je připraven přivítat nového majitele.

Dispozice

Dům je jednopatrový se sedlovou střechou a obytným podkrovím. Ve dvoře má několik přístaveb. Celková zastavěná plocha včetně nádvoří činí 222 m². Za domem se nachází prostorná zahrada o výměře 503 m².

Dům disponuje jedním podlažím, obytným podkrovím, dvorkem, dílnou a zastavěným nádvořím s terasou. Do domu se vchází přes průjezd, kde pohodlně zaparkujete jedno vozidlo. Z průjezdu vstoupíte do chodby s komorou, dále pak do kuchyně s jídelnou o velikosti cca 25 m². V přízemí je také koupelna se sprchovým koutem a WC o výměře cca 7 m². Na druhé straně vstupní chodby, naproti kuchyni se nachází obývací pokoj o výměře cca 27 m².

Schodištěm se dostanete do patra, které je tvořeno dvěma pokoji o výměrách cca 20 m². Součástí patra je druhá koupelna s vanou a WC o výměře cca 5 m².

0

Užitná plocha

0

Plocha pozemku

0

Plocha zahrady

0

Počet pokojů

Moderní rekonstrukce

Zachovali jsme původní vesnický ráz a přitom významně rozšířili obytnou plochu. Schodištěm se dostanete do patra, které je tvořeno dvěma pokoji o výměrách cca 20 m². Samozřejmostí jsou moderní technologie zajišťující osvětlení, topení i ohřev vody.   

Kuchyně s velkou jídelnou

Součástí kuchyně je i jídelna. Můžete tak vařit, hlídat děti a kontrolovat jejich domácí úkoly nebo si povídat s návštěvou. Hotový kuchyňský kout stačí jen doplnit o vybavení a můžete bydlet.

Obývací pokoj mimo kuchyň

Obývací pokoj o výměře cca 27 m² je dokonalým místem určeným pro setkávání obyvatelů domu nebo posezení s přáteli. Díky oddělené kuchyni můžete vklidu sledovat filmy i v době, kdy se vedle vaří.

Grilování pod širým nebem

Dokážete si představit jak krásné musí být večerní grilování pod nebem plným hvězd? Střecha zastavěného nádvoří je dokonalým místem k posezení s přáteli a děti přitom můžete nechat na dvorku řádit s míčem.  

Vana nebo sprcha? Obojí!

Dům disponuje dvěma koupelnami včetně toalet. Můžete si tak každý den vybrat, zda využijete rychlou masážní sprchu nebo budete relaxovat ve vaně. Podívejte se do galerie na více obrázků.

Dva velké a klidné pokoje

Máte rodinu nebo časté návštěvy? Dva podkrovní pokoje o rozloze přibližně 20 m² a přilehá koupelna se mohou jednoduše proměnit v ložnici a dětský pokoj nebo pokoj pro hosty. 

Dvorek pro hry i kutily

Vnitřní dvorek bez přístupu na vozovku je ideálním místem pro hry malých dětí nebo realizaci různých kutilských a renovátorských projektů. Přijeďte na prohlídku.

Dílna, kola nebo sklad

Kam umístit a kde opravovat všechny ty sezónní věci jako např. lyže nebo kola? Místnost na druhé straně dvorku je naprosto ideálním místem pro sklad i dílnu. Co víc si chlap může přát… 

Parkování i pro návštěvy

Do domu se vchází přes průjezd, kde pohodlně zaparkujete jedno vozidlo. Vůz tak budete mít stále pod kontrolou a ochráníte jej před drsnými výkyvy teplot. Před domem můžete zaparkovat další dva vozy.

Prostorná zahrada

Z nádvoří lze vstoupit do rozlehlé a jižním směrem orientované zahrady, kterou můžete hravě proměnit v sad nebo využít dobrých klimatických podmínek pro pěstování domácí zeleniny.

Dům se nachází v obci Moravské Málkovice, která je vzdálena 9 kilometrů od Vyškova, 30 kilometrů od Kroměříže a 40 kilometrů od Brna. Na dálnici se dostane za pouhé 4 kilometry.

Příroda & pohodlí & kultura

Dopřejte si klidné bydlení v obci s 600 obyvateli na okraji Litenčické pahorkatiny. Čistou přírodu budete mít na dosah a přitom se nemusíte vzdát výhod moderní civilizace. Dům po rekonstrukci vám poskytne dostatek volného času abyste se mohli zapojit do místního kulturního života a rychle navázat nová přátelství. 

Základní škola

Máte děti? Základní škola je typická malotřídní škola, která poskytuje vzdělání pro pět ročníků ve dvou třídách. Součástí školy je školní družina s kapacitou 30 dětí a školní jídelna. Mladší děti, školkou povinné, dojíždí do sousední obce Orlovice v doprovodu pověřeného rodiče.   

Základní škola

Kulturní a společenský život

Součástí obce je také kulturní život o který se starají místní spolky ve spolupráci s obcí a školou. Můžete se sami zapojit do činnosti sdružení dobrovolných hasičů, TJ Sokol nebo také mysliveckého sdružení. V kalendáři můžeme najít akce jako jsou: plesy, ostatky nebo návštěva Mikuláše. O kulturu se také stará místní knihovna.

Sport a hobby

Obec disponuje fotbalovým hřištěm, koupalištěm, rybníkem i dělnickým domem. V létě se tak můžete věnovat fotbalu, plavání, hasičskému sportu, rybaření nebo třeba cykloturistice. Přes zimu je k dispozici sál dělnického domu pro florbal, fotbal nebo jiná cvičení.  

Sport a hobby

Fotogalerie

Cena:

6 900 000 Kč vč. provize i DPH

Mapa

Bydli v novém s.r.o.​

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi.

0

prodaných nemovitostí

0 let

Zkušeností

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash1.jpg

Bydli v novém s.r.o.​