Rodinný dům

Zbraslav

Máte velkou rodinu? Hledáte místo, kde se sportovně vyřádíte vy i vaše ratolesti? Potřebujete místo pro své podnikání? Rodinný dům o dispozici 6+kk čeká právě na vás!

Dispozice

Dům je dvoupatrový a jeho užitná plocha činí 288 m². Náleží k němu také samostatně stojící druhá garáž s užitnou plochou 88,9 m², která je také dvoupatrová a nabízí tak v patře prostory vhodné pro různá využití – od uskladnění věcí přes ateliér, domácí posilovnu až po pracovnu. 

Dům dále disponuje velkou zahradou s bazénem, vybudovaným posezením a studnou. Nechybí samozřejmě ani sklep, respektive 2 sklepy, a technická místnost, ve které je umístěné čerpadlo. 

Dům nabízí 5 pokojů a velmi prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. V každém patře je koupelna – spodní koupelna s rohovou vanou a horní koupelna se sprchovým koutem.

0

Užitná plocha

0

Plocha pozemku

0

Plocha zahrady

0

Počet pokojů

Prostorný dům

Příjemná dispozice, množství pokojů i samostatně postavená garáž s patrem navíc dávají svým majitelům netušené možnosti pro jejich využití. Rozhodně se nemusíte bát, že byste se s celou rodinou nevešli.

Druhá samostatná garáž

Dvě auta na domácnost se řadí už spíše ke standardu. A tento dům je na něj připravený. Obě garáže jsou velmi prostorné. Kromě auta samozřejmě nabízí prostor na uložení kol, zimní výbavy nebo třeba koutek s nářadím.

Vyladěný interiér

Dům prošel kompletní rekonstrukcí a je vyladěný do posledního detailu. Nové podlahy, stropy, elektrické rozvody, fasáda, koupelny i všechny dveře. Na nic se nezapomnělo a dům je jako nový, připravený na nové příběhy.

Chytrý domov

Odjeli jste do práce a teď si nejste jistí, jestli jste zamkli dům? Nemusíte se vracet! Můžete si to jednoduše zkontrolovat v aplikaci. Můžete přes ni ovládat zabezpečení, žaluzie, světla i teplotu v domě.

Prostor pro vaši fantazii

Podnikáte a potřebujete prostor pro práci? Fotíte nebo malujete a toužíte po ateliéru? Jste vášniví sportovci a nevíte, kam všechno sezónní náčiní uložit? Prostorná místnost nad druhou garáží čeká na vaši fantazii.

Velký bazén

Uživejte si léto se vším všudy. S dětmi nebo s přáteli? Bazén se ukrývá za domem a je skvěle skryt před očima zvědavých kolemjdoucích. Krásná a upravená zahrada kolem pak vybízí k opalování i letním grilovačkám. 

Kamna jako z pohádky

V zimě si naopak můžete užívat krásně pohádkovou atmosféru. Historická krásná kamna rozvádí teplo po celém domě a jsou specifickým prvkem utvářejícím atmosféru celého interiéru.

Příroda za rohem

Zbraslav je obklopena lesy a turistickými trasami. Nachází se nedaleko vodní nádrže Dalešice a na druhou stranu se začíná krajina postupně zvedat do vysočinských pahorků. Okolní zeleň si vás jednoduše získá.

Dům se nachází v obci Zbraslav, která je západně od Brna cca 35 minut cesty autem. Rosice a Velká Bíteš se nacházejí zhruba 10 minut cesty. Hromadná doprava je zajištěna autobusem.

Klid a pohoda

Obec Zbraslav čítá zhruba 1200 obyvatel. Jedná se tak o klidnou obec obklopenou krásnou přírodou. Zároveň však  nabízí veškerou občanskou vybavenost. V obci najdete školku i devítiletou základní školu. Nechybí obchod, lékárna, knihovna, kulturní dům ani dětské hřiště.

Základní škola

Je pro vás dobrá škola v místě bydliště prioritou? Zbraslav takovou může nabídnout. Devítiletá základní škola je situovaná v klidné části obce vedle lesa. Škola se věnuje různým projektům a spolupodílí se i na volnočasových aktivitách pro žáky. Ke škole náleží také školní jídelna a školní družina.

Základní škola

Příroda & Sport & Kultura

Zbraslav se rozkládá v Křižanovské vrchovině. Okolí je obklopeno lesy a protkáno turistickými trasami i cyklotrasami. Za vesnicí se nachází malá lyžařská sjezdovka. Nadšenci do sportu si budou pochvalovat sportovní halu, fotbalové hřiště nebo třeba požární sport. Kulturně založení obyvatelé si v obci přijdou taky na své při tradičních akcích pořádaných obcí, plesech nebo divadle.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena:

17 600 000 Kč

Mapa

VAŠI MAKLÉŘI

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi.

0

prodaných nemovitostí

0 let

Zkušeností

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash1.jpg

VAŠI MAKLÉŘI