Zabydlená novostavba

Veverská Bítýška

PRODÁNO

Toužíte po vlastním bydlení? Máme pro Vás novostavbu z roku 2017, která se nachází v klidné okrajové části moderní zástavy s výhledem do okolí Veverské Bítýšky.

Dispozice

Jedná se o rodinné bydlení v dosahu Brněnské přehrady a lesů. Před domem je zbudováno parkování pro 2-3 auta. Samotný dům má dispozici 4+kk.

Přízemí tvoří zádveří s vestavěnou skříní, následuje vstup do chodby na kterou navazuje kuchyně s jídelním koutem. V prostorném obývacím pokoj je k dispozici moderní krb na dřevo a velkoplošná televize. V přízemí nechybí ani technická místnost a samostatné WC včetně schodiště do prvního patra.

V prvním patře se nachází druhá koupelna, dva dětské pokoje a ložnice s pracovním koutem.

0

Plocha pozemku

0

Plocha zahrady

0

Místa k parkování

0 +kk

Dispozice

Praktická kuchyně

Vhodně zvolená kuchyně na míru poskytuje dostatek pracovního prostoru a přitom všechny spotřebiče takřka na dosah ruky. Vaření tak může být skutečně zábava.  

Vana nikdy nezklame

Po náročném dni v práci nebo za sychravého počasí jistě oceníte horkou koupel. Nesmíme zapomenout na děti, které zde mohou poznávat krásu vodního světa. 

Luxusní obývací pokoj

Pokoj zrozený pro setkávání s přáteli u krbového ohně a nebo sledování televizních filmů, seriálů či sportovních přenosů. Pokoj, kde je radost relaxovat. 

Výhled k nezaplacení

Náročný den u počítače je potřeba vykompenzovat pohledem do krajiny. Pečujte o své oči a vychutnejte si výjimečný výhled do přirozeně zbarvené krajiny. 

Proč chtít zabydlenou novostavbu?

Možná jste o tom nevěděli, ale v úplně novém domě na vás zpravidla čekají ještě nějaké nedodělky. Například nikdo neví jak přesně bude fungovat topení, jak pracuje v domě vlhkost, kde je potřeba přidat izolaci nebo jak vytvořit pěknou zahradu. Tyto a mnohé další starosti si můžete ušetřit. Sjednejte si schůzku a na vlastní oči se přesvědčte jak skvěle může fungovat necelých pět let starý dům.

Základní a mateřská škola

Máte děti? V obci se nachází jak škola, tak i školka s vlastní jídelnou. Žáci základní školy mají dispozici vlastní uzamykatelnou skříňku v prostorách šaten. Ve škole je jazyková učebna, odborná učebna chemie, fyziky a informatiky. Dále škola využívá tělocvičnu, víceúčelový sál a venkovní hřiště. Škola má vlastní jídelnu.  

Občanská vybavenost

Skvělé bydlení? Pak potřebujete veškerou občanskou vybavenost, která vám zajistí klidný život ve stáří nebo nemoci. Praktičtí lékaři pro děti, dorost i dospělé a dokonce zubař. Dále také rehabilitace, gynekologie, lékárna, oční optik a veterinární ordinace pro malá zvířata. Nechybí ani ekodvůr, pošta a knihovna.

Občanská vybavenost

Kultura

Součástí obce je také bohatý kulturní život. Je zde divadlo, farnost, zahrádkáři, junák,  mateřské centrum Oříšek, výtvarná a keramická dílna, sbor dobrovolných hasičů. Tyto a další spolky se starají o řadu kulturních událostí, kde se můžete seznámit s místními nebo přidat ruku k dílu.

Sport a hobby

Ve volném čase se můžete odreagovat různými sporty nebo dalšími aktivitami. Mezi kluby najdeme fotbalový, hokejový, tenisový, volejbalový. Dále se také nabízí skaut,  rybářský svaz, cvičení zumby nebo bodyform. Milovníci přírody a psů jistě ocení kynologický klub a naučnou stezku VKP Slešťůvka.

Sport a hobby

Fotogalerie

Cena:

Info v RK

Mapa

Nacházíte se nedaleko města Brna. Příjezdová cesta do Veverské Bítýšky vede malebnou cestou okolo přehrady nebo po dálnici D1, kde využijete sjezd u Ostrovačic. 

VAŠI MAKLÉŘI

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi.

0

prodaných nemovitostí

0 let

Zkušeností

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash1.jpg

VAŠI MAKLÉŘI