Byt ve městě

Pohořelice

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný moderní byt 3+kk v panelovém domě.

Byt ve městě

Pohořelice

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný moderní byt 3+kk v panelovém domě.

Dispozice

Byt se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem v centru obce. Byt má dispozici 3+kk a náleží k němu sklepní kóje a balkón. Všechny prostory dohromady čítají 76 m². Kuchyňský kout s obývacím pokojem jsou pomyslně odděleny. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Koupelna a WC v bytě jsou oddělené. 

Dům prošel celkovou rekonstrukcí, čekají na vás tak nové podlahy, moderní koupelna a prostorná kuchyňská linka s bohatými úložnými prostory. Od roku 2012 jsou zde nová okna.

Jedná se o klasický panelový dům. V roce 2019 proběhla revitalizace budovy – zateplení fasády bytového domu. V domě se nachází výtah. Dveře od bytu jsou bezpečnostní. 

0

Užitná plocha

0

Pokoje

0

Minut do Brna

0

Balkón

Prostor pro všechny a všechno

3 prostorné pokoje nabízí prostor pro cokoliv, co vás napadne. Ať už hledáte domov pro vaši rodinu, toužíte po velké pracovně, ateliéru nebo vlastní knihovně, tak tady to půjde. Pokoje jsou neprůchozí, mají nové podlahy a zdobí je stylové lustry.

Maximální využití místa

Kuchyňský kout sice nedosahuje stejných rozměrů jako pokoje, ale zato perfektně řeší využití prostoru, který má. Linka do stropu poskytuje úložný prostor pro vše, co kdy budete potřebovat uklidit. Linka je navržena velmi kompaktně, včetně zabudovaných spotřebičů.

Perfektní propojení

Kuchyňský kout je sice propojený s obývacím pokojem, ale není přímo jeho součástí. Získává tak výhody obou možných provedení – stále máte přehled o dění v domácnosti, ale řáděním v kuchyni nerušíte ostatní, ani ostatní vás.

Moderní koupelna

Koupelna a WC jsou rozděleny do dvou místností, abychom vás ušetřili ranní fronty na koupelnu. Koupelna je jednoduchá, v moderní úpravě. Sprchový kout je snadný na údržbu. Za ním se nachází přípojky na pračku a sušičku.

Balkon s výhledem na Pohořelice

Když si chcete vypít kávu na čerstvém vzduchu, i když zrovna prší, když máte rádi vůni vypraného oblečení sušeného venku a nebo když prostě jen chcete na chvilku vypnout od práce a nabrat vzduch do plic. Je tu pro vás.

Klid a dostupnost

Okolí je klidné a příjemné. Za domem se nachází rybník a městský park, na který se nabízí výhled z vašeho balkónu. Zároveň máte však po ruce vše, co byste během dne mohli potřebovat. V blízkosti se totiž nachází centrum Pohořelic.

Kousek do Brna, kousek všude

Lokalita nabízí strategickou polohu. Dopřejte si klidné bydlení v příjemném městečku na půl cesty mezi Brnem a Pálavou. Město vám nabídne perfektní zázemí s bohatou občanskou vybaveností a zároveň klid a pohodu. 

A co s volným časem?

Jižní Morava sama o sobě udává jasný kulturní ráz této vinařské obce. Svůj volný čas tak můžete vyplnit jak množstvím kulturních akcí, tak výlety nejen na nedalekou Pálavu, nebo Hustopečskou mandloňovou stezku.

Byt se nachází v obci Pohořelice, která je vzdálena 25 kilometrů od Brna. Autem jste tak v centru Brna do půl hodiny, stejně tak autobusem. Na dálnici se dostanete do 5 minut.

Vzdělání především

V Pohořelicích najdete nejen mateřskou a základní školu. Do své nabídky vzdělávacích institucí může město také zařadit základní uměleckou školu, středisko volného času, hudební ateliér a jazykovou školu. Vzdělávat se tak mohou nejen vaše děti, ale i vy.

Vzdělání především

Kulturní a společenský život

Pohořelice jsou vinařskou obcí v Mikulovské vinařské podoblasti. Nebude tedy žádným překvapením, že kulturní život v obci tvoří zejména vinařské a folklórní události. Bohatý kulturní život doplňují také akce jako hudební festivaly, divadelní představení, plesy, besedy nebo třeba letní kino.

Dostupnost a krajina

 Obec má strategickou polohu. Je umístěna na půli cesty mezi Brna a Pálavou. Nájezd na dálnici D52 se nachází v těsné blízkosti obce. Mimo skvělou dostupnost do měst ale také nabízí skvělou dostupnost k výletům po okolní krajině. Pavlovské vrchy a Nové mlýny kousek pod městem nejsou jediným krásným místem na rodinné výlety. Okolí Moravského Krumlova a Rosic má také mnohé co nabídnout.

Dostupnost a krajina

Fotogalerie

Cena:

5 750 000 Kč + provize RK

Mapa

VAŠI MAKLÉŘI

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi.

0

prodaných nemovitostí

0 let

Zkušeností

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash1.jpg

VAŠI MAKLÉŘI