Prodej bytu 4+KK 130 m² včetně dvou garážových stání

Kroměříž-PRODÁNO

Prodej nadstandardního zděného bytu 4+KK včetně dvou garážových stání nacházejícího se v klidné části města s dobrou dopravní dostupností.

Dispozice

Klidný zděný byt je umístěný ve třetím nadzemním podlaží s výhledem na zahrádkářskou osadu Mariánov a okolní bytovou zástavbu. Celková plocha je nadstandardních 130 m² včetně dvou balkónů s celkovou výměrou 15 m². Obytná plocha pak činí 115 m².

Po vstupu do bytu najdeme prostornou centrální chodbu rozšířenou o šatnu pro pohodlné odložení věcí.

Byt nabízí velmi nadstandardní řešení včetně dvou koupelen o výměrách 5,3 m² a 7,1 m², kdy každá má vlastní bojler pro ohřev teplé vody.

Kromě rozsáhlé obytné části o velikosti 38,9 m² tvořené kuchyňským koutem, jídelnou a obývákem nalezeme 3 pokoje o výměře 18,7 m², 12,3 m² a 12,0 m²
V prvním podzemním podlaží se nachází garážová stání pro dva automobily!

0

Užitná plocha

0

Podlahová plocha

0

Podlaží umístění

0

Garážové stání

Přírodní světlo

Interiér bytu respektuje krásu a zdravotní aspekty přirozeného světla, nechává jej do bytu vstoupit skrze velká a čirá okna. Byt byl kolaudován v roce 2015.

Vana nikdy nezklame

Pokud máte malé děti nebo prostě rádi relaxujete ve vaně dlouhé hodiny, pak oceníte dvě koupelny, kdy jedna disponuje vanou a ve druhé nalezneme sprchový kout.  

Tepla bude dost!

Topení je zajištěno elektrickým podlahovým topením s regulací v každé místnosti. Ohřev teplé vody zajišťují dva elektrické bojlery v každé z koupelen samostatně.

Výhodné ekonomické řešení

Celková spotřeba proudu za loňský rok včetně vytápění byla 6,6 MWh. Náklady na SVJ v podobě fondu oprav a spotřeby společných částí domů činí 2 900 Kč měsíčně.

Díky poloze domu naleznete klidné bydlení v blízkosti přírody s plnu občanskou vybaveností. V pěším dosahu (cca 10 minut) je mateřská a základní škola, obchod s potravinami ( 2 minuty ) nemocnice ( 5 minut ). Další veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Základní a mateřská škola

Máte děti? V obci se nachází jak škola, tak i školka s vlastní jídelnou. Žáci základní školy mají dispozici vlastní uzamykatelnou skříňku v prostorách šaten. Ve škole je jazyková učebna, odborná učebna chemie, fyziky a informatiky. Dále škola využívá tělocvičnu, víceúčelový sál a venkovní hřiště. Škola má vlastní jídelnu.  

Občanská vybavenost

Skvělé bydlení? Pak potřebujete veškerou občanskou vybavenost, která vám zajistí klidný život ve stáří nebo nemoci. Praktičtí lékaři pro děti, dorost i dospělé a dokonce zubař. Dále také rehabilitace, gynekologie, lékárna, oční optik a veterinární ordinace pro malá zvířata. Nechybí ani ekodvůr, pošta a knihovna.

Občanská vybavenost

Kultura

Součástí obce je také bohatý kulturní život. Je zde divadlo, farnost, zahrádkáři, junák,  mateřské centrum Oříšek, výtvarná a keramická dílna, sbor dobrovolných hasičů. Tyto a další spolky se starají o řadu kulturních událostí, kde se můžete seznámit s místními nebo přidat ruku k dílu.

Sport a hobby

Ve volném čase se můžete odreagovat různými sporty nebo dalšími aktivitami. Mezi kluby najdeme fotbalový, hokejový, tenisový, volejbalový. Dále se také nabízí skaut,  rybářský svaz, cvičení zumby nebo bodyform. Milovníci přírody a psů jistě ocení kynologický klub a naučnou stezku VKP Slešťůvka.

Sport a hobby

Fotogalerie

Cena:

Info v RK

Mapa

VAŠI MAKLÉŘI

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi.

0

prodaných nemovitostí

0 let

Zkušeností

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash1.jpg

VAŠI MAKLÉŘI