Prostorný rodinný dům se zahradou a garáží, 6+1/G (185 m2), Nová - Vranovice

6.990.000,- Kč

Cena včetně provize, právního servisu a poplatku za převod nemovitosti.

Dovolte nám ve výhradním zastoupení nabídnout velmi prostorný rodinný dům se zahradou a garáží v klidné části Vranovic – Nová ulice. Dům je dispozičně řešen jako 6+1 a celková podlahová plocha je 185 m2. Hlavním vchodem se dostaneme do prostorného zádveří a chodby, která spojuje dva samostatné neprůchozí pokoje, samostatnou spodní toaletu a vstup do sklepa. Po schodech se dostaneme do opravdu prostorného obývacího pokoje se vstupem na terasu a zahradu.

Je zde také samostatná kuchyně, kdy tento prostor by se nabízel řešit jako obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou. Dalšími schody se dostaneme do 2. podlaží, kde chodba spojuje tři samostatné a neprůchozí pokoje a hlavní koupelnu s vanou a samostatnou toaletou. Pomocí dvoukřídlých dveří se přes obývací pokoj dostaneme na terasu a dále na zahradu, která má 289 m2 a je na ní umístěna zděná, uzamykatelná garáž s vlastním vchodem o velikosti 20 m2. Příjezd do garáže je přes velká, ocelová vrata.

Celý pozemek je oplocený. Dům je také podsklepený a najdeme zde, kromě dostatku úložných prostor, také technickou místnost s kombinovaným, plynovým kotlem a všechny inženýrské sítě. Přes sklep se dá projít uzamykatelnými dveřmi přímo na zahradu. Dům se nachází v klidné části obce Vranovice, která se rozkládá 29 km jižně od Brna a 7 km východně od Pohořelic. Je velice dobře dostupná z rychlostní komunikace R52 (Brno – Pohořelice) a v Brně jste do 30 minut autem. Protéká zde řeka Svratka. Občanská vybavenost je zde základní – základní škola vyššího stupně, mateřská škola, sportovní hřiště, knihovna, restaurace, obchod s potravinami a kostel. V obci Vranovice má ordinaci jeden praktický lékař a dva stomatologové. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž poštovní úřad. Plná občanská vybavenost je dostupná v okolních obcích a městech.

Samostatný

poloha objektu

895 m²

Plocha pozemku

288 m²

Užitná plocha

ANO

Balkon

Velmi dobrý

Stav objektu

G

En. náročnost b.

Lokalita

Pavlína Štouračová

Certifikovaný realitní makléř

+420 733 523 798

Napište nám