Pronájem obchodních prostor, 80 m2 – Brno Ponávka tower – Zábrdovice

25 620 Kč za měsíc
uvedená cena je bez DPH, poplatků, vratné kauce a provize RK

Ve výhradním zastoupení si dovolujeme nabídnout k pronájmu komerční prostory s možností širokého využití v nové polyfunkční budově. Objekt je ve výborné lokalitě revitalizované severovýchodní části centra Brna s velmi dobrou dopravní dostupností a štědrým zázemím, ke kterému nechybí ani podzemní parkovací stání.

Prostory se nachází v prvním nadzemní podlaží s venkovním vchodem a výlohou po celé ploše. Naleznete zde 80m2 prostoru pro Vaše podnikání a samostatné WC s předsíní, kde je rovněž uloženo ovládání techniky a její zázemí. Prostory jsou v současnosti bez vybavení.

Objekt byl nově vybudován a zkolaudován na přelomu roku 2023/2024 . Dům je vybaven klimatizací a rekuperací. Součástí domu je podzemní garáž s vraty na dálkové ovládání. V docházkové vzdálenosti naleznete Divadlo Radost, Janáčkovo a Mahenovo divadlo, Dům umění města Brna. V blízkosti MŠ, SŠ, gymnázia, park Koliště, restaurace, lékárny, kavárny, obchodní domy a úrazovou nemocnici..

Pokud by pro Vaše záměry prostor nebyl dostatečný, je zde možnost propojení se sousedními prostory a dosáhnout tak 160m2 podlahové plochy.

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Řadový
Poloha objektu
80 m²
Užitná plocha
Obchodní prostory
Dispozice
Novostavba
Stav objektu
B
En. náročnost b.

Lokalita

Pavlína Štouračová

Jednatelka společnosti

Napište nám