Prodej víceúčelové stavby 488 m2 – Jílovice – Lipnice

11 665 500 Kč
cena včetně provize, poplatků a právního servisu

Pokud hledáte nemovitost s mnoha možnostmi využití, právě jsme pro Vás našli tu pravou. V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji prostorný dům o velikosti 488 m2 užitné plochy v malebné obci Lipnice nedaleko Třeboně. Nemovitost je aktuálně ve stavu probíhající rekonstrukce, což otevírá možnost dokončení dle vlastních preferencí.

Tato nemovitost je ideální jak pro bydlení, jako rekreační objekt nebo díky své lokaci jako investice s širokým spektrem využití.
Dům se nachází pouhých pár minut od historické a vyhledávané Třeboně. Stojí na slunném, rozlehlém a rovinatém pozemku (2085m2) s vlastní zahrádkou plnou bylinek.

Hlavním vchodem se dostaneme do 80m2 velkého sálu, s průchodem k výčepu 40m2, tento je napojen na bytovou jednotku 2+1 o podlahové ploše 106m2, samostatným vstupem a předzahrádkou. Z výčepu se dále dostaneme do technického a sociálního zázemí. Z této části lze vstoupit do sklepní části, která byla nákladně obnovena. Zde se přesvědčíte že nemovitost byla řádně odizolována a je tedy absolutně suchá.

Nachází se zde také dva nově vybudované apartmány se samostatnými vstupy z vnitrobloku 34m2 a 42m2.
Rovněž zde nalezneme garáž 35m2, kotelnu 21m2 a stodolu 119m2.

Vizí majitele bylo zde vybudovat rodinný podnik a rozšířit podlahovou plochu nemovitosti i o podkrovní část a další apartmány. Celou proběhlou rekonstrukci je majitel schopen doložit fotodokumentací, což jistě oceníte pro následné úpravy.
Vaše možnosti jsou téměř nekonečné. Stačí si představit, a můžete realizovat.
V případě zájmu o nemovitost, pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Samostatný
Poloha objektu
2.085 m²
Plocha pozemku
488 m²
Užitná plocha
Ubytování
Dispozice
V rekonstrukci
Stav objektu
G
En. náročnost b.

Lokalita

Pavlína Štouračová

Jednatelka společnosti

Napište nám