Prodej chaty u lesa s bazénem a zahradou 155 m2 – Přešťovice

4 409 000 Kč

V exkluzivním zastoupení si dovolujeme nabídnout k prodeji víceúčelový dům o obytné ploše 165 m2 se stodolou, dílnou, kotelnou, dřevníkem a otevřenou grilovnou.

Z průjezdu vstoupíme do chodby ze které můžeme následně vstoupit buďto do obývací části s krbem, kuchyňskou částí a výhledem na les, nebo do ložnice situované do vnitrobloku. Z ní následně do místnosti která může sloužit jako dětský pokoj, pracovna nebo zimní zahrada. V oddělené části pak nalezneme místnost současně sloužící jako posilovna, komoru, koupelnu s rohovou vanou a toaletou, dále pak kotelnu. Vytápění je nově řešeno kotlem na tuhá paliva.

Dům je situován v okrajové a velmi klidné části obce. Pozemek, na kterém je dům vystavěn je rovinatý s celkovou rozlohou 1728 m2 z toho 930 m2 zahrady poskytující dokonalý klid.

Stavba může být užívána jak pro rekreaci, tak v případě žádoucí částečné rekonstrukce podle preferencí a vkusu nového majitele rovněž k bydlení. K dispozici je dále velkorysý půdní prostor, který je další kreativní výzvou.

Dům má k dispozici jak vlastní studnu tak vrt.

Tato nabídka představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají domov s potenciálem vytvořit si vlastní útulné a moderní bydlení na dosah přírody.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací neváhejte kontaktovat makléře.

Řadový
Poloha objektu
1.728 m²
Plocha pozemku
155 m²
Užitná plocha
Chata
Dispozice
Dobrý
Stav objektu

Lokalita

Pavlína Štouračová

Jednatelka společnosti

Napište nám