rodinný dům

Milonice

Nové rodinné domky a dvojdomky v klidné obci, v blízkosti lesů i větších měst. Ideální kompromis klidného bydlení s dostupností všeho.

Dispozice

Rodinné domy se nachází v obci Milonice nedaleko Bučovic a Vyškova. Jedná se o kompletně nově vystavěnou ulici. Všechny domy tak hledají svého prvního a dlouhodobého majitele.

Domy jsou dvoupatrové se sedlovou střechou. Nabízí dispozici 4+kk nebo 5+kk s pozemky od 350 do 700 m². Vybere si tak opravdu každý. 

Všechny domy mají zajištěné parkovací stání na pozemku za bránou. Dispozici jednotlivých domů si můžete prohlédnout zde. 

Nová výstavba

Jedná se o kompletně novou výstavbu v klidné ulici mimo hlavní silnici. Domy realizujeme ve vyšším developerském standardu a stojíme si za kvalitní prací a technologiemi, které pro výstavbu využíváme. 

Energetická úspora

Myslíme na vaši peněženku i na budoucnost naší planety. Domy jsou navrženy v energetické třídě B. Kvalitní okna a izolace zabrání nechtěnému úniku tepla. O samotné teplo se ve všech domech stará tepelné čerpadlo značky Nibe.

Přizpůsobení na míru

Hlavní stavební část je na nás, zbytek si však můžete sami přizpůsobit. Během výstavby máte možnost navíc ovlivnit její dokončení včetně nadstandardních příplatkových prvků. 

Francouzské okno do zahrady

Zahrada pro lenošení, zahradničení nebo hry s dětmi. Ať už si vyberete jakoukoliv venkovní aktivitu, přístup na zahradu máte díky francouzkým oknům jedinečný. 

Mapa

VAŠI MAKLÉŘI

Od inzerce po právní služby, od hypotéky a přepisu na katastru až po daňové přiznání – jsme tu stále s vámi.

0

prodaných nemovitostí

0 let

Zkušeností

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash1.jpg

VAŠI MAKLÉŘI